Instalacje nawadniania ogrodów

Dodane: Poniedziałek, 24 Wrzesień, 2018  10:52
  • Cena: 1 zł
  • Kategoria: Dom i ogród / Ogród
  • Stan: Nowe

Opis oferty:

Oferujemy sprzedaż i serwis systemów nawodnieniowych we wszystkich terenach zielonych: od rabat, niewielkich ogródków poprzez szklarnie oraz boiska. Nawadniamy wszystko i wszędzie. Wąska specjalizacja techniczna zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Mamy dobre zaplecze techniczne dzięki któremu możemy sprawnie działać.

Nasi pracownicy tworzą samodzielny, przedsiębiorczy i dobrze wyszkolony zespół fachowców. W wykonywanych systemach wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz sprzęt przodujących marek światowych. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu - zarówno własnym jak też producentów sprzętu, który wykorzystujemy w pracy.

W naszych projektach rozwiązywaliśmy szereg problemów związanych z jakością i źródłem wody, pompami, sterowaniem urządzeń zraszających adekwatnie do wymagań zamawiającego. Realizujemy nawadnianie w istniejących ogrodach, zachowując również stan ogrodu w dobrej kondycji dzięki odpowiedniej metodzie rozmieszczania rur trawnikowych. Nasze usługi posiadają dokumentacje powykonawczą - w tym także zdjęcia z montażu, jak również dla zapewnienia bezpieczeństwa oznaczenie rur.

Szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej www.migrod.pl
a jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numerem 606 324 677 606 - pokaż numer telefonu -

Oferujemy również oświetlenie terenów zielonych. Dostępnych jest wiele systemów związanych ze sterowaniem oświetleniem. Od prostego na klawisz aż po włączania na pilota, czujnikiem zmierzchowym po zmroku, albo sterowaniem o wyznaczonej porze dnia. Instalacja może zostać przygotowana w wersji 230 V lub 12V. Bardzo ciekawym uzupełnieniem wieczornej scenerii jest tzw. światło magiczne. Źródłem tego światła kule pływające po wodzie, reflektor oświetlający fontannę albo małe żarówki na długich przewodach oplecione wokół gałęzi.

oferujemy też drenaże w terenach zieleni od niewielkich ogrodów aż po boiska. Ogród warto chronić zwłaszcza jesienną porą jest on narażony na podniesienie się wód gruntowych. prócz tego gdy grunt na którym znajduje się teren zielony jest nieprzepuszczalny i wody opadowe nie wsiąkają w ziemię zalegając na powierzchni. Proponowane systemy ogrodowe służą do magazynowania, a następnie wykorzystania deszczówki do podlewania trawnika w okresie jesiennym i wiosennym. Prócz tego zgromadzona woda może być wykorzystywana do innych celów, przykładowo umycie samochodu lub prace porządkowe wokół domu.

Do Państwa dyspozycji posiadamy kilka aut serwisowych, które wyposażone są w odpowiedni sprzęt do nawadniania. To zapewnia, że nasz serwis przebiega szybko i sprawnie. Pracownicy naszej firmy to doświadczeni monterzy z dużą praktyką.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Grodziszcze, gm. Świdnica
Wojciech
Na Lento.pl od 20 wrz 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie